Ev Temizliği | Efetem Temizlik Makineleri

7/24 DESTEK:     0535 978 96 78 info@efetem.com

İnsanların düzenli ve temiz bir alanda yaşam sürmeleri, genel anlamda tüm hayatı olumlu yönde etkileyecek önemli bir unsurdur diyebiliriz. Çünkü hijyenik bir ortamda yaşayan bireylerin, kirli ve dağınık bir ortamda yaşayan kişilerle kıyaslandığında çok daha tertipli, sağlıklı ve başarılı olduğu gözlemlenmiştir. Ancak yoğun iş temposuna sahip veya küçük bebeği olması nedeniyle ev işlerine zaman ayıramayan kişilerin normal olarak dışarıdan Ev Temizliği hizmetine başvurması ve profesyonel anlamda destek alması gerekir. Ev temizliği oldukça zahmetli ve özen gerektiren işlemleri içerdiğinden ötürü bu alanda deneyimli personellere sahip bir firmayla anlaşarak günlük, haftalık ya da aylık olarak Temizlikçi Kadın talep edile bilinir. Güvenilir bir personel ile çalışarak yaşam alanlarınızın her zaman temiz ve tertipli olması için en doğru adreslerden biri olan firmamızla iletişime geçebilir, dilediğinizde tam zamanlı ya da yarı zamanlı ev temizliği konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

Çorlu Ev Temizliği Şirketleri

Tahmin edeceğiniz gibi Çorlu’da oldukça fazla Ev Temizliği şirketi bulunmaktadır. Fakat bu şirketler arasından işini layıkıyla yerine getirecek uzman bir kadroya sahip firma sayısı maalesef ki azınlıktadır. Bu konuda firmamızın deneyimli ve her şeyden önemlisi işini severek yapan bir kadroya sahip olması, rakip firmalardan bir adım öne çıkmasını sağlamaktadır. Bizler  Çorlu Ev Temizliği Şirketleri arasından lider konumda işleyiş sürdüren bir firma olarak müşterilerimizin taleplerini eksiksiz şekilde yerine getiriyor ve %100 memnuniyet ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere ulaşan kişi yaşam alanında genel bir temizlik istiyorsa camlardan kapı ve pencereye, koltuklardan mutfak ve tuvalet ile banyoya varana dek dairenin büyüklüğüne bağlı şekilde personel yönlendiriyor ve ışıldayan bir temizlikle daireyi sahibine teslim ediyoruz.

Ev Temizliği Fiyatları

İnsanların sağlıklı şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için Ev Temizliği tartışmasız büyük önem teşkil etmektedir. Ancak daha öncede belirttiğimiz gibi konut sahipleri ev temizliğini kendileri yapamıyor ise çevresindeki Ev Temizlikçileri arasından biriyle anlaşarak evini temizletebilmektedir. Tabi ki, günümüzde bir insana güvenerek özel yaşam alanına dahil etmek oldukça zor bir karar olduğundan ötürü güvenilir temizlik şirketlerinden biriyle anlaşarak kadrolu bir personelle çalışmak çok daha doğru bir seçim olacaktır. Bu nedenle Ev Temizliği Fiyatları hakkındaki merakınız için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, temizlik konusundaki gereksiniminize bağlı olarak hizmet talep edebilirsiniz.

Ev Temizliğinin Önemi

Evlerimiz hava aldırmak için camlar açıldığı sürece dış etkenler ile toz ve pislik barındırır,  bu tozlar uçuşarak evin her yerini ziyaret ederler. Yüzeysel yapılan temizlikler sadece kısa süreli çözümlerdir. Özellikle çocuklu evlerde ev temizliğinin önemi daha da fazladır. Çocuklarımızın metabolizmaları tam gelişmediği için toz ve kirliliğe karşı bağışıklık sistemleri zayıftır, bu sebepten bizim fark edemeyeceğimiz kadar küçük olan toz ve pislikler çocukları önemli ölçüde etkiler.

Eşyalı ev temizliğinde 3+1 diye tabir edilen 140 m2 ye kadar tek katlı evler 2 kişi tarafından temizlenmektedir. Metrekarenin fazla olması veya dubleks, tripleks olması ekstra elaman ve personel ihtiyacı gerektirebilir. Yine Çorlu’da yapılacak ev temizliğinin genel ayrıntısı da belirlenecek elaman miktarının azalması veya artmasına neden olabilir. Yine istenen temizlik zamanı yarım veya tam gün olması, acil olması gibi temizlik personel sayısını değiştirecektir.

Temizlikte Malzeme Seçimi

Biz Çorluda eşyalı ev temizliğinde TSE belgeli, kaliteli ve temizlik firmaları için daha profesyonel üretilmiş ürünleri tercih ediyoruz. Kullandığımız ürünler doğal ve yeni nesil diye tabir edilen temizlik ürünlerinden oluşmaktadır.

Eşyalı Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır ?

  • Öncelikle bütün evin genel temizliğini yapıyoruz.
  • Camların temizliği,
  • Kapı ve pencere temizliği,
  • Koltukların temizliği,
  • Banyo ve tuvaletlerin temizliği,
  • Parke ve fayans temizliği,
  • Mutfak temizliği
  • Beyaz eşyaların temizliği
  • Dolap dış yüzeylerinin temizliği gibi genel ve ince bir temizlik yapılmaktadır.

Dolap içleri, vitrin, koltuk yıkama ve halı silimi hakkında telefonla bilgi alabilirsiniz.